Leden 2014

YOU CAN FIND ME HERE NOW

15. ledna 2014 v 18:38 | Tess
MŮJ NOVÝ BLOGyou'll never find out, if you won't click!


Hádám, že asi dlužím omluvu...

10. ledna 2014 v 19:57 | Tess
Ahoj lidi! No, nevím, jestli si tenhle článek vůbec někdo přečte, ale minimálně to musím napsat. Začnu tím, že se na blog určitě nevrátím, ale jde o to, že mi blogování opravdu chybí.. Cílem tohohle článku bude podat nějaké vysvětlení, proč vlastně už nebloguju.. mám hned několik důvodů. Prvním je nedostatek času, blogování mě baví chvíli a v ten moment, kdy se do toho musím nutit se mi blogování naprosto hnusí a dělat to nechci. Za další teď v této době jsou blogy, které musí naprosto špičkovní grafiku, tihle grafici umí i kódovat, což já neumím a ačkoli jsem se už několikrát pokoušela se to naučit, neuspěla jsem. S těmihle grafiky se prostě už dávno srovnávat nemůžu. Navíc mě je ani nebaví, což je další důvod... Možná jako další důvod uvedu i to, že poslední dobou radši trávím čas s přáteli než být pořád doma.. Například dnes je pátek, já jsem doma a opravdu mě to tady nebaví a radši bych šla něco dělat, jenže není moc co...

No, to je jedno, to jsou teda nějaké důvody a moje omluva, proč už jsem tu dlouho nebyla.. tenhle blog oficiálně končí, ale naskytuje se mi trochu otázka, co dál.. blog mi chybí - i když ne tento - a přemýšlím o tom, že bych si založila buď blog a nebo blogspot, kam bych přidávala různé povídky, fotky atd., protože mě to v poslední době opravdu chytlo.. no možná je tohle zase jen rozmar..

Každopádně, jestli si tohle někdo vůbec přečtete z mých návštěvníků, kteří jste sem chodili denodenně, tak mi dejte vědět ;) Děkuju moc a omlouvám se.. tenhle blog byl vážně super.. kdysi :)