Graphic school

» Graphic school - 3.lekce - Doplňky

25. listopadu 2012 v 20:02 | Tess
Než sem dám 3.lekci, prvně musím "oznámkovat testy" :D

» Graphic school - 2.lekce - Nástroje

18. listopadu 2012 v 16:39 | Tess
2.lekce v celém článku.

» Graphic school - 1.lekce - Instalace Photoshopu CS3

17. listopadu 2012 v 14:49 | Tess
Wow, přihlásilo se vás do studia nad moje očekávání! :) Tady je seznam studentů:
Mí-ní, Natálie, Sheela, Lanna, Appy, Likytka, Ka©ka, Victoria Nellie(nemá blog), Rebeč, *Amazayn*, Claire, Loreen, Tina, Mikki, Queen B, N*, Vikdla♥Dlavik, Aria, annie., Kate, Deni, Mrs. Connie(nemá blog), Tess*, Katie, Grenade, daan., Neki and Kláruš, Kitti., Nicol, Eve, Mary, Deni*, *Ashley*, Anahiesmejor, Flowerska, °Maj°, Mia, Tewii, Jkoolca, Paulie, Evanell, Mrs. Payne, Darling*, Endííí, VeRu, bitchsimcababy, Terez, Quinn, Lauren, Tommy, Reita-chan, lenuš, Yami-chan, Evolet, maddie., A*, Bajta, Lubi :p, Woolie, Bou., Maryleen, Annie Longbottom, Aq, Allyson, Very000, Weni, Catelyn, Timi, Claire(číslo 2), Zoe, Ninuš, Náťa, Karol, Jessie, Niky, Mavis, Ettelwen, Valiente, Mary., romi, viki, Minty, Grace♥, IvčaSammet, Cindy*, *Ce*, Ronnie, Deny, DarRayer, *Smile*, Lola :), DirtyFoxx, EllisElicious, Xtifa, Dixie } 95 studentů, z toho zatím Photoshop nemá 38 studentů(to je paráda!!! :D)

» Graphic school - Přihláška

3. listopadu 2012 v 20:19 | Tess
Asi si říkáte, co si ta blbka Tess, zase vymyslela! :D Ale podle mě to není až zas taková blbost. Pokud vás to zajímá, čtěte dál. :)
.........................................................................
Proč chci něco jako Graphic school dělat? Snadná odpověď, už mě moc nebaví, jak mi lidi píšou na mail a různě do komentářů, jak se dělá tohle a támhleto, nechce se mi to vysvětlovat každému zvlášť. To je první důvod. Zadruhé, dělám to kvůli jedné mojí dobré kamarádce, protože jak mi řekla, z grafiky ví velký "kulový" a tak bych jí chtěla trochu pomoci.

V čem by to spočívalo? Takže, každá lekce, by se objevila někdy o víkendu(sobota neděle). Začli bysme úplně od začátku, od instalace Photoshopu až po složité dělání layoutů. V jako každé správné škole, by po každé lekci byl test, ve kterém bych si ověřila, co jste se naučili. Známkovala bych jako ve škole(je to spíš pro vás...), a na konci roku(školního) byste dostali vysvědčení.

Pravidla? Pravidla jsou jen dvě, pravidelně docházet hodiny a plnit testy.

Pokud jsi ani po dlouhém čtení nepřestal/a číst zapiš se:
1.)Blog + přezdívka
2.)Na jaké grafické úrovni jsi? (neumím nic/tak středně/víc pokročilý) - je to kvůli tomu, že ti, co mají PS nemusí chodit na úvodní hodinu
3.)Máš už Photoshop?
4.)Jsi ochotný docházet pravidelně na hodiny?

Takže jen chci ještě říct, že když to klapne, budu moc ráda.
Ale lekce začnou, až se vás přihlásí aspoň 25.
Po přihlášení si dej prosím tuto ikonku na viditelné místo na svém blogu. Děkuji.
 
 

Reklama